Головна » Новини » РМК

ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ – ПОКАЗНИК ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛЯ

 18 лютого 2018 року на базі Лосятинської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар учителів фізики на тему «Інноваційна діяльність – показник професійного розвитку вчителя фізики».

Роботу семінару розпочала заступник директора з навчально-виховної роботи Цісар Т.Д., яка радо привітала усіх гостей і ознайомила з історією та традиціями навчального закладу.

 У  ході семінару свій досвід роботи демонстрував  учитель фізики Жук Д.І. Педагоги відвідали урок фізики у 8 класі, на якому ознайомилися із застосуванням інноваційних методів та прийомів навчання. Важливим аспектом  на уроці стала  демонстрація дослідів практичного змісту. Дмитро Іванович на всіх етапах заняття застосував компетентісний підхід до навчання. Наголосив на актуальності даної теми і фізики в цілому.

Аналізуючи власний досвід, Дмитро Іванович  вказав на необхідність застосування нестандартних підходів до проведення уроку.

Методист РМК Шегера Світлана Василівна ознайомила вчителів із особливостями проведення ДПА з фізики у 9 і 11 класах, а також підбила підсумки олімпіад, що є результатом роботи з обдарованими учнями.

Учасники семінару почерпнули для себе нові можливості для професійного розвитку.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (22.02.2018)
Переглядів: 172
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: