Головна » Новини » РМК

Інтерактивні форми і методи навчання на заняттях основи християнської етики

    23 листопада 2018 року на базі Попівецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів курсу основи християнської етики закладів загальної середньої освіти району на тему «Використання інтерактивних форм і методів навчання на заняттях основи християнської етики задля активізації пізнавальної діяльності учнів».
Педагогів гостинно зустріла та ознайомила зі школою директор Домбровська Галина Григорівна.
    Упродовж засідання члени районного методичного об‘єднання відвідали заняття з основ християнської етики у 7 класі на тему «Милосердя і безкорисливість»; із захопленням та сльозами на очах переглянули виставу форум-театру: «Милосердя й доброта – людства два крила»; ознайомилися із виставкою дитячої творчості «Сторінками Біблії» (за підсумками шкільного конкурсу малюнків) та методичною скарбничкою духовної літератури учителя основ християнської етики Попівецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
   У теоретичній частині заходу Ленчук Людмила Степанівна, методист РМК із виховної роботи розкрила питання «Використання інтерактивних методик на уроках основи християнської етики для формування життєвих компетенцій школярів». Очеретинюк Тетяна Михайлівна, учитель основ християнської етики Попівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, поділилася досвідом роботи з проблеми «Формування життєвої компетеності здобувачів освіти з допомогою активних та інтерактивних форм і методів навчання у Попівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів».
   На завершення із учителями основ християнської етики було організовано мейнстрим «Використання інтерактивних форм і методів навчання на заняттях основи християнської етики задля активізації пізнавальної діяльності учнів».

 

 
 
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (28.11.2018)
Переглядів: 132
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: