Головна » Новини » РМК

Колегія відділу освіти та нарада керівників

   19 грудня  2018 року о 10.00 год. у приміщенні Волинського ліцею Нестора Літописця відбулася колегія відділу освіти і нарада керівників закладів освіти району в яких взяли участь працівники відділу освіти,  районного методичного кабінету, керівники закладів загальної середньої,  позашкільної та дошкільної освіти Кременецького району.
   На колегії слухалися питання : «Про стан виконання заходів щодо популяризації вивчення німецької мови у рамках Українсько-Німецького Року мов в Україні у 2017-2018 роках», доповідала Леся Смикуржевська, методист РМК з іноземних мов, яка акцентувала увагу на тому, що метою заходів було формування основної ключової компетентності на уроках німецької мови – спілкування іноземною мовою, можливості тренування та застосування мови, розвиток практичних умінь.
  
Людмила Ленчук, методист РМК із виховної роботи розкрила питання «Про упровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес закладів освіти Кременецького району», наголосивши на тому, що Програмою передбачено  4 етапи впровадження до  2020 року. У 2018 році педагоги та учні пройшли   1-й «Знайомство з Хартією». З січня  2019 року розпочинають  2-й етап «Мислення цінностями Хартії».
  
Стан фінансово-господарської діяльності відділу освіти за 2018 рік ґрунтовно проаналізувала Ірина Бочковська, головний бухгалтер відділу освіти Кременецької райдержадміністрації та окреслила завдання на 2019 рік.
  
Надія Нікітович, в.о. начальника відділу освіти Кременецької райдержадміністрації ознайомила усіх присутніх із основними розділами  річного плану роботи відділу освіти на 2019 рік.
  
На нараді розглядалися питання : «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників району у 2018 році» виступила Лілія Ляшук, завідувач РМК, яка зауважила, що учитель повинен учитися  упродовж  усього життя, поглиблювати свої знання. Виступаюча, спираючись на нормативно-правові документи в галузі освіти,  обґрунтувала актуальність та важливість самоосвіти вчителя, детально охарактеризувала стан, перспективи та форми курсової підготовки педагогічних працівників при ТОКІППО, їх участі у різноманітних фахових та  методичних заходах.
  
Людмила Шевчук, головний спеціаліст відділу освіти, виступила із питанням «Про дотримання вимог Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України 25 червня 2018 року № 676».
  
Роман Крук, головний інспектор Кременецького РВ УДСНС звернув увагу учасників наради до питання дотримання заходів пожежної безпеки в закладах освіти району  під час святкування новорічних свят.
  
Людмила Слободянюк, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням законодавства Кременецького районного управління Головного управління Держпродспожив служби в Тернопільській області, нагадала керівникам про дотримання санітарно-гігієнічних вимог при організації харчування учнів.
  
Захід відбувся  у конструктивній, цікавій атмосфері.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (19.12.2018)
Переглядів: 148
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: