Головна » Новини » РМК

КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

            З метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді в області впродовж листопада 2017 року - січня 2018 року проводився Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.
У III етапі Конкурсу взяли участь учні закладів загальної середньої освіти з усіх районів області та міст обласного значення: у номінації «Література» представлено 51 роботу, у номінації «Історія України і державотворення» - 39 робіт.
         Переможцями конкурсу стали 2 учнів нашого району. Благовірна Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Почаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради , представила на конкурс лист із вічності «Лебедина пісня поета», в якому висловила своє розуміння сьогодення, власні судження щодо подій АТО.

         Петрук Надія Михайлівна, учениця 10 класу Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, дослідила період життя в Кременці Василя Кархута –  людини невтомного гарту, борця проти тоталітарного режиму, довголітнього в’язня ГУТАБу, жертви політичних репресій 40-70 років, відомого лікаря-фітотерапевта, автора популярних праць у галузі медицини, письменника. На його плечах – муки боротьби, муки в’язниць. Про нього в Кременці ходили легенди. Це людина  твердого духу; протягом життя він п’ять разів відбував ув’язнення та заслання при всіх режимах: польському, німецькому, радянському, але зберіг себе як особистість та патріот.

Дані роботи надіслані оргкомітету заключного етапу Конкурсу.

Побажаємо учасникам IV етапу  перемоги, злетів, ще не раз долучитися до вивчення невідомих сторінок історії Кременеччини.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (14.02.2018)
Переглядів: 251
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: