Головна » Новини » РМК

Майстер-клас «Coffee-art»

  5 листопада 2019 року на базі ОНЗ Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи молодого психолога  на тему «Використання техніки малювання кавою у профілактиці емоційного вигорання молодих психологів і соціальних педагогів». Під час засідання  молоді фахівці психологічної служби отримали теоретичні знання про причини емоційного вигорання у психологів-початківців та техніки і вправи, про які розповіла методист Кременецького РМК Систалюк Т.Я для врегулювання психоемоційного напруження.
   
Практичний психолог ОНЗ Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст. Колесник Інна Миколаївна провела з учасниками майстер-клас «Малювання кавою», в ході якого молоді фахівці вправлялися в освоєнні нової нетрадиційної техніки  «Coffee-art». Все більшої популярності набувають нетрадиційні техніки в роботі практичного психолога: малювання пальчиками, долонями, краплеграфія, ниткографія тощо. Coffee-art – оригінальна техніка створення картин за допомогою розпису натуральної кави. Кавова акварель вимагає делікатного дотику пензля до акварельного паперу, а також креативності майстра. За допомогою кави найкраще малювати історичні пам’ятки, вулички, гори, і все, що  прийде на думку…Проведення занять з використанням нетрадиційних технік сприяє зняттю дитячих страхів, розвиває впевненість у своїх силах, просторове мислення, моторику рук, спонукає дітей до творчих пошуків і рішень.
  
На завершення засідання практичні психологи поділилися враженнями від проведеного майстер-класу, відрефлексували власний стан, висловили побажання на майбутні зустрічі  з колегами.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (06.11.2019)
Переглядів: 100
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: