Головна » Новини » РМК

Музей – осередок освіти

 

  На виконання наказів управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, відділу освіти Кременецької райдержадміністрації,   задля удосконалення діяльності музеїв при закладах загальної середньої освіти, упорядкування та систематизації мережі музеїв, підвищення їх ролі як осередків освіти, стимулювання і  підтримки діяльності музеїв 18 грудня 2018 року Михайло  Фалінський, завідувач науково-краєзнавчим відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, заступник голови комісії у супроводі Людмили Ленчук, методиста РМК із виховної роботи здійснили огляд музеїв, що перебувають при закладах загальної середньої освіти  Кременецького району та Почаївської ОТГ.
  Михайло Васильович побував у «Літературному  музеї  Уласа Самчука» при Кременецькому ліцеї ім. У. Самчука, де юні екскурсоводи продемонстрували залучення молодого покоління до популяризації творчої спадщини громадсько-політичного діяча і геніального письменника Уласа Самчука, вивчення його творчості.
  Віддали шану Герою України,  який восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору,  відвідавши історико-меморіальну кімнату-музей ім. Героя України Олександра Капіноса Дунаївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів ім. Героя України О. Капіноса.
 На завершення оглянули історико-краєзнавчу кімнату-музей рідного краю ОЗ Почаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  Завідувач науково-краєзнавчим відділом центру туризму, краєзнавства,спорту та екскурсій учнівської молоді зауважив, що музеї досягли певних успіхів, їх діяльність  спрямована на залучення молодого покоління до вивчення та збереження історико-культурної спадщини свого народу, формування освіченої, творчої, духовної особистості, виховання високих моральних якостей дітей. Акцентував увагу на тому, що робота цих закладів передбачає постійні контакти з населенням, прискорює соціалізацію школярів. Вони залучаються  до громадського життя суспільства. Побажав успіхів у подальшій праці.Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (19.12.2018)
Переглядів: 111
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: