Головна » Новини » РМК

На зустрічі з Президентом України з нагоди дня працівників освіти

       Педагог - професія унікальна, яка немає аналогів у світі. Відзначення Дня працівників освіти вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

       04 жовтня 2018 року, напередодні Дня працівника освіти відбулася зустріч у Маріїнському палаці працівників освітньої галузі з Президентом України Петром Порошенком. У списку запрошених була гордість Кременеччини – Кузь Тетяна Георгіївна, учитель історії та правознавства Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст. та  НВК «Гаївська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ», яка підготувала абсолютного переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

      Глава держави виступив з вітальним словом і вручив освітянам державні нагороди. "Вдячність, яку я хочу висловити вам, а у ваших особах і всім вітчизняним українським освітянам, за бездоганне виконання найвідповідальнішої місії. Ця місія є виховання молодого покоління. Виховання майбутніх українців, які виросли, виховувалися за часів незалежної України і точно, я в цьому абсолютно переконаний, житимуть в Україні як члени Європейського Союзу», - звернувся до присутніх Петро Порошенко.

      Учасники зустрічі мали можливість особисто поспілкуватися з Президентом Петром Порошенком та Мариною Порошенко.

      Ми пишаємося тим, що серед 100 кращих педагогів  України, запрошених на цю урочисту подію, була  Тетяна Кузь – творчий, висококваліфікований учитель Кременецького району, мудрий наставник, хороша і чуйна людина. Своїм ентузіазмом вона спонукає колег до нових звершень. Тетяна Георгіївна займає активну життєву позицію – співає у ансамблі «Гаївчанка» та церковному хорі, на високому рівні організовує роботу районної школи молодого учителя історії, зібрала та підготувала до друку матеріали з історії місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці, пише поезії,  бере участь у різноманітних освітніх проектах,  фахових конкурсах. Жоден позаурочний захід в школі, приурочений важливим  історичним подіям та історичним постаттям, не проходить без її участі. А ще  - вона чудова мама,  виховує таких же творчих синочків, як і сама. Старший Вадим – займається графікою, представляв свої роботи на   виставці в Почаївському історичному художньому музеї, є учасником шкільного духового оркестру. Молодший Дмитро - став переможцем районного конкурсу «Домісольки».

     Щиро вітаємо Тетяну Георгіївну з високим визнанням її професійних досягнень на державному рівні, зичимо нових творчих   успіхів та злетів!


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (10.10.2018)
Переглядів: 266
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: