Головна » Новини » РМК

Нові підходи викладання іноземної мови

Учитель, який хоче мати високі результати навчання, повинен знати способи пізнання своїх учнів і закладати це в основу організації спільної діяльності педагогів та школярів на уроці.

Ігнасіо Естрада

  14 грудня у стінах Кременецького ліцею ім. У. Самчука  відбувся семінар- практикум для вчителів іноземної мови району на тему «Нові підходи викладання іноземної мови». У ході семінару розглядалися питання щодо стратегій викладання іноземної мови в умовах Нової української школи. До проведення семінару був запрошений волонтер Корпусу Миру Ніколас Дубровін, який розповів про особливості освітнього процесу в початковій школі у Сполучених Штатах Америки.
  
Педагоги мали нагоду детальніше ознайомитися із системою освіти в США; проаналізувати виклики та труднощі, з якими доводиться зіштовхуватися їхнім колегам-педагогам у загальноосвітніх школах Америки, пізнати специфіку начального процесу США.
  
Увазі вчителів  були представлені різноманітні  форми роботи з  учнями  на заняттях англійської мови в початковій школі. Учителів залучали до розв’язання певних творчих завдань, що розвивають мовленнєві навички, творче мислення, навіюють впевненість та  спонукають робити уроки цікавими і результативними.
 Учасники семінару переконалися, що сьогодні вчителі повинні шукати нові шляхи у викладанні англійської мови, підвищувати професійну компетентність та бути готовими  працювати із учнями у якісному освітньому середовищі.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (21.12.2018)
Переглядів: 95
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: