Головна » Новини » РМК

Переможець конкурсу есе "Моя майбутня професія: планування і розвиток."

Санду Марко, учень 31 групи Кременецького ліцею ім.У.Самчука– переможець конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

 

На початку січня 2018 р. Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком оголосили Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України у рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Запропонували написати есе, у якому  учням пропонувалося розповісти  про професію своєї мрії та який внесок у розвиток країни планує зробити учасник конкурсу власною працею.

Санду Марко, учень 31 групи Кременецького ліцею ім.У.Самчука,  виявив бажання висловитися про свою мрію щодо професії і став переможцем відбіркового етапу і був запрошений на регіональну зустріч у м. Львові, яка відбулася 27 квітня. Роботою учня керувала соціальний педагог ліцею Софіянчук Зіновія Микитівна.

 На цьому етапі Марко у складі збірної команди виконував творче завдання у формі  коллажу на одну з тем:

  1. Мої професійні перспективи
  2. Мій вклад в розвиток України.
  3. Як я планую зробити світ кращим.
  4. Цікаві поради з планування кар’єри.
  5. Професії майбутнього.

І знову наш учень став переможцем і взяв участь у Національному етапі конкурсу - конференції, яка відбулася 31 травня  у Києві. Готуючись до заключного етапу, Марко підготував презентацію «Мої враження від зустрічі з кумиром», брав активну участь у роботі конференції і був відзначений дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Він один із 6 серед переможців виступав на заключній конференції.

Вітаємо Санду Марка з перемогою, бо з 1348 учасників, які подали свої есе, стати одним із найкращих –   це престижно!

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (11.06.2018)
Переглядів: 188
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: