Головна » Новини » РМК

ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДЛЯ 3 КЛАСІВ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
    22 жовтня 2020 року відбувся онлайн-практикум «Організація освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році: особливості ведення Класних журналів та оцінювання НУШ".». Для участі були запрошені вчителі третіх класів Кременецького району. Захід був організований на онлайн-платформі Google Meet.
   У центрі уваги заходу стояло питання розвитку професійної компетентності вчителя – здатності оцінювати навчальні досягнення здобувачів освіти відповідно до затверджених вимог, оскільки: по-перше, сьогодні система оцінювання як складова управління якістю освіти є важливим елементом освітнього процесу; по-друге, запроваджено нові підходи до процесу підсумкового оцінювання учнів. Тому під час роботи практикуму акцентовано увагу учасників на змінах у системі оцінювання, визначено основні підходи та вимоги до оцінювання результатів навчання молодших школярів, які навчаються за новим Держстандартом.
   Учасники зустрічі активно обговорювали особливості оцінювання та заповнення класних журналів початкових класів Нової української школи.
Дякую учасникам за співпрацю! Бажаю успіхів у професійному зростанні! 
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (23.10.2020)
Переглядів: 20
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: