Головна » Новини » РМК

ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГА - ОДНА З УМОВ ЙОГО УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

   Орієнтуючись на гуманізацію навчання, на формування особистості учня, визнання її цінності та необхідності для сучасного суспільства, ми, насамперед, повинні пам'ятати, що вона формується особистістю самого вчителя. Тому необхідно створити всі умови для росту професійної майстерності педагога. А для цього необхідна діюча й ефективна структура методичної служби.
   24 січня 2020 року, на базі Лопушненської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  відбувся  семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи установ освіти району та ОТГза темою «Становлення професійної компетентності педагога у контексті Нової української школи».Метою та завданнями заходу було розкрити роль заступника директора з НВР у підвищенні рівня професійної майстерності вчителя й удосконаленні освітнього процесу.Учасників семінару гостинно вітали начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лопушненської ОТГ Наталія  Дець  і  директор школи  Любов Шаповал.

  Наукове підґрунтя мала презентація досвіду роботи над науково-методичною проблемою  заступника директора з навчально-виховної роботи Лариси Іськов. Цікавим і змістовним був методичний вернісаж з відвідуванням фрагментів уроків:інтегрованого курсу  «Я досліджую світ» у  1 (учитель   Кубик О.Я.) та  у 2 (учитель Кузик Н.І.)класах; біології у 8 класі (учитель Токар О.І. ). Завідувач районного методичного кабінету Лілія Ляшук  зосередила увагу присутніх на забезпеченні методичного супроводу освітнього процесу відповідно до нового змісту освіти, педагогіки партнерства, наскрізного процесу виховання, адаптації педагогів району і ОТГ до освітянських реформ. Практичною складовою семінару став міні-тренінг «Професійна компетентність педагога, як одна з умов його успішної професійної діяльності», який провела  з присутніми заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Іськов.

   У підсумковому модулі усі учасники семінару брали участь у діалозі, де ділилися думками щодо підвищення професійної  компетентності педагогів у закладі загальної середньої освіти в умовах трансформації освітнього процесу.
    Культурологічний модуль семінару був представлений виховним заходом «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай!», який продемонстрував тісну партнерську взаємодію всіх учасників освітнього процесу: учнів, батьків  та педагогів школи.

   Закінчився семінар формуванням методичного кейсу ідей та підбиттям підсумків роботи.Загалом семінар пройшов креативно, сучасно та змістовно.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (28.01.2020)
Переглядів: 565
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: