Головна » Новини » РМК

Семінар - практикум вчителів іноземної мови

  На ранньому етапі навчання дітей іноземної мови одне із основних завдань вчителя - зробити предмет цікавим і захоплюючим. У молодшому шкільному віці діти емоційні, рухливі, їх увага відрізняється безпосередністю та нестійкістю. Важливо враховувати у процесі навчання психологічні особливості дітей цього віку. Як правило, молодші школярі звертають увагу передусім на те, що викликає їх безпосередній інтерес. З огляду на це, необхідно використовувати на уроках різноманітні ігри,  змагання,  наочний матеріал,  що дають позитивний ефект.
   Саме з цією метою, на базі Кременецького ліцею імені У. Самчука 11 жовтня 2019 р., відбувся семінар для вчителів іноземної мови, що працюють в умовах Нової української школи. Основними питаннями для обговорення були таксономія Бенджаміна Блума та використання ігрових технологій як головного фактору успішності навчання мови на початковому етапі.
  Протягом семінару-практикуму вчителі мали можливість працювати з запрошеними волонтерами Корпусу Миру: Ніколасом Дубовіним, Ханної Корсей та Емілі Ґамс.
   Питання таксономії Блума було висвітлено у презентаціях методиста іноземних мов Лесі Смикуржевської та Ніколаса Дубровіна.
  Під час практичної частини, разом з Ханною Корсей та Емілі Ґамс, вчителі роздумувати над питаннями створення мотивації для успішного учіння та викладання, розвитку навиків критичного мислення в учнів, організації проведення уроку, визначення мети та завдань як для учнів так і вчителів, працювали в парах та групах. 
  Як результат зустрічі, спільні рішення та висновки допомогли вчителям знайти відповіді на численні запитання, що виникають на етапах навчання і викладання.

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (16.10.2019)
Переглядів: 39
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: