Головна » Новини » РМК

СЕМІНАР З ІНФОРМАТИКИ

28 лютого 2018 року на базі опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів інформатики на тему: «Розвиток інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики через формування креативних здібностей».

Розпочав роботу семінару директор школи Олексюк О.М., який гостинно зустрів учасників та презентував кафедру вчителів інформатики. Присутніх було ознайомлено з історією, напрямками роботи та досягненнями школи.

Учитель інформатики опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Шевченко С.П. поділився власним досвідом щодо здійснення закупівлі техніки для навчальних закладів. У своєму виступі він розповів про те, який шлях необхідно пройти учителю та адміністрації школи від етапу підготовки документації для тендерної закупівлі до встановлення техніки у навчальному кабінеті.

Сергій Пантелейович продемонстрував мультимедійний комплекс у складі інтерактивної дошки TouchBoard 88 та ультракороткофокусного проектора Casio UltraShort XJ-UT310WN, а також ознайомив присутніх з технічними характеристиками, можливостями та перевагами цих пристроїв. Під час презентації учителя було показано унікальні можливості програмного забезпечення WorkSpace для створення власних завдань та ігор.

Під час доповіді Шевченко С.П. ознайомив усіх з технологіями навчання, методами і прийомами, які він використовує в роботі з учнями. Крім того, під час семінару було розглянуто базові аспекти профільного навчання у старшій школі та проаналізовано можливості та готовність провадження  профільного навчання  у освітніх закладах району.

Керівник районної творчої групи вчителів інформатики Омельчук А.І. розповів про особливості роботи з обдарованими дітьми. Проаналізував завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та ІКТ та представив на розгляд учасникам семінару авторські розв’язки  переможців.

Перед присутніми виступив учасник ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики учень 10 класу Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіньчук Михайло, який розповів про завдання олімпіади у 2017-18 н. р. та продемонстрував свої розв’язки.

Методист РМК Шегера Світлана Василівна ознайомила вчителів з особливостями проведення ДПА з інформатики у 9 класі, а також підвела підсумки олімпіад, як вагомий результат роботи з обдарованими учнями.

Учасники семінару мали можливість переглянути інтелект-шоу "У світі інформатики", який підготував учитель інформатики ОЗ Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Геремета Євгеній Володимирович.

Виховний захід було проведено у формі конкурсу між командами "Мишки-програмишки та "Розумні ноутбуки". Під час інтелект-шоу команди відповідали на запитання, відгадували загадки, виконували різні завдання з інформатики.

Після завершення усіх конкурсів члени журі підвели підсумки, а переможців інтелект-шоу було нагороджено грамотами.

Методист РМК Шегера Світлана Василівна висловила слова щирої вдячності  дирекції школи та учителям  за організацію науково-методичного семінару.
 

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (02.03.2018)
Переглядів: 284
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: