Головна » Новини » РМК

ЩАСТЯ КРОКУЄ КУЛЕЮ ЗЕМНОЮ
   «Нехай земля квітує і колос наливається, нехай на Україні кожна дитина всміхається!»  - під таким гаслом пройшли заходи у закладах дошкільної освіти Кременецького району  з нагоди Всесвітнього Дня дитини. Це день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме 20 листопада 1959 року, Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
   Метою святкування Всесвітнього дня дитини є звернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
   Не стоять осторонь від цих питань заклади дошкільної освіти Кременецького району,  Почаївської, Лопушненської громад та дошкільні групи навчально-виховних комплексів. Упродовж усього дня, 20 листопада 2020 року, педагогічні працівники, здобувачі дошкільної освіти та їх батьки насолоджувались інтерактивними заходами, цікавими ігровими програмами, спортивними змаганнями, розвагами. Уся система організованої навчально-пізнавальної діяльності сприяла підвищенню обізнаності дітей про їх права, у тому числі на особливий захист, підтримку і  турботу з боку держави. Дошкільники дізнались про те, що діти в усіх країнах світу також святкують Всесвітній День дитини.
   Ранковий прийом педагоги розпочали із посмішок (смайликів), які вони дарували дітям. Цікаво проведені інтегровані заняття «Дитинства веселковий цвіт», «Я маю право», «Щасливе дитинство», «Турбота і доброта здатні творити дива», «Любов врятує світ», «Хто людям добра бажає, той і сам має», «Права свої знай і їх не забувай».
   Активно проведені  бесіди та ігри «Хто про мене турбується», «Коло радісних слів», «Які права порушено в казках», у яких діти говорили один одному багато приємних слів та побажань,  вони сприяли комунікативно-мовленнєвому розвитку дошкільників.
   Цікавими та емоційно насиченими були конкурсно-розважальні програми «Дитинство-золота пора», «Дружба та братство дорожчі за багатство» та квести «Кожна дитина має право», «Ми такі різні, ми такі схожі», під час яких діти мали можливість «відвідати» країни Африки, Аргентину, Іспанію, Італію та дізнатися, що, незалежно від національності та кольору шкіри, діти мають рівні права. Вони ознайомились із традиційною музикою та танцями світу, взяли участь у запальних танцях народів світу.
   Веселі клоуни Бім та Бом подарували лялькову виставу «Справжні друзі» про дружбу і товаришування, взяли участь у спортивних розвагах та змаганнях «Українські діти найкращі», «Ми зі спортом дружимо».
Виставки малюнків, виготовлення листівок на тему «Я маю право», «Щастя крокує кулею земною» поповнили правову пектораль  закладів дошкільної освіти.
   В он-лайн  режимі з батьками вихованців проведено вікторини та консультації  з питань  правової освіти та виховання дітей «Права дітей», «Права і обов’язки в сім’ї», «До життя в якому світі ми готуємо дітей?»
Свято в закладах пройшло весело, цікаво та яскраво. З насолодою і посмішками провели цей день усі, хто дотичний до забезпечення благополуччя дітей. Приємно, що під час заходів діти отримали позитивні емоції, гарний настрій, пробуючи різні смаколики, подаровані власниками, меценатами та колективами установ спільно з батьками.
   Бажаємо солодощів і радощів, веселощів і щирих  друзів, чудових пригод і удачі, щасливого дитинства і забавних ідей. Ніколи не сумуйте, вірте в свої мрії, радуйте батьків і дивуйте весь цей світ!
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (24.11.2020)
Переглядів: 47
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: