Головна » Новини » РМК

СТАРТУВАЛО НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

«Перші кроки до успіху» – саме під таким гаслом 24-25  лютого 2018 року на базі Кременецького РЦДТ розпочато підготовку вчителів початкових класів  до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти в контексті Концепції «Нова українська школа», що набуває чинності у наступному навчальному році.

Стійкий професійно-пізнавальний інтерес, бажання розвиватися, рухатися вперед об’єднали в єдину команду педагогів Кременеччини.

У семінарі взяли участь 55 педагогів Кременецького району. Учителям було представлено презентацію "Нова українська школа". На сесії йшла мова про створення сприятливого освітнього середовища для успішного навчання майбутніх першокласників. Свої очікування від запровадження НУШ, про проблеми,  побоювання,  мрії  вчителі висловили під час проведення вправи "Модель сучасного вчителя".  Два дні навчання пролетіли як мить. Отримали море позитивних емоцій.

«Немає людей, більш допитливих, невагомих, більш одержимих думками про творчість, як учителі», - писав  В. Сухомлинський. Саме такими і є учителі початкової школи. Працювати з ними було надзвичайно цікаво, творчо, пізнавально  і  креативно...

Бажаємо всім учасникам тренінгу подальших творчих успіхів на шляху плідної праці щодо реалізації нового Державного стандарту початкової освіти.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (01.03.2018)
Переглядів: 273
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: