Головна » Новини » РМК

Тренінгові навчання асистентів вчителів «Педагог в інклюзивному класі»

  В рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  та з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО, які працюють з дітьми з особливими  освітніми потребами, протягом 06-08.11.2019 року на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця проведено тренінгові навчання асистентів вчителів за програмою «Педагог в інклюзивному класі» з участю тренерів  методистів обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ТОКІППО Мушій В.Г., Олексишин А.Б., асистента вчителя Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст. Данилюк Ю.В. Всього навчанням охоплено 25 педагогів Кременецького, Лановецького та Шумського районів, Почаївської ОТГ та м.Кременця.
   
В ході тренінгового навчання тренери ОРЦ підтримки інклюзивної освіти розглянули особливості психофізичного розвитку дітей з ООП, специфіку роботи з батьками, стратегії навчання дітей із затримкою психічного розвитку  та гіперактивними розладами, принципи педагогіки партнерства.
  
На завершення навчання асистенти вчителів виконали вправу «Крок до успіху», поділилися враженнями та думками щодо чинників успішної інклюзії, практики спільного викладання на уроці та налагодження співпраці між учасниками Команди супроводу дитини з ООП в школі.

 

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (11.11.2019)
Переглядів: 41
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: