Головна » Новини » РМК

Учнівське самоврядування у форматі Нової української школи

  10 жовтня 2019 року о 10.00 годині у приміщенні Кременецького РЦДТ відбулися  збори районного учнівського парламенту Кременецького району, на які були запрошені лідери учнівського самоврядування та педагоги-організатори.
   
Захід розпочався звітуванням про діяльність  районного учнівського парламенту за 2018-2019 навчальний рік, про що доповідали Олександра Карвацька, куратор  РУПу та Мирослава Боцюк, голова учкому Жолобівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
  
Ключовим моментом зборів були вибори голови районного учнівського парламенту та активу, що проводилися шляхом таємного голосування у два тури. На голову РУПу свої кандидатури висунули учні закладів освіти  Кременецького району, а саме:

  1. Олександр Гедз, учень Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  2. Мирослава Боцюк, учениця  Жолобівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  3. Вікторія Романюк, учениця Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Переможцем стала  – Мирослава Боцюк,  учениця Жолобівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  На засіданні також  розглядалися питання «Учнівське самоврядування у форматі Нової української школи» та «Робота над проектом плану дій на 2019-2020  н.р.», з яких виступила Людмила Ленчук,  методист РМК із виховної роботи.
  
Цікаву та змістовну тренінгову  вправу  для розвитку емоційного інтелекту «Скажи булінгу  НІ» з лідерами  провела Інна Василюк, практичний психолог Кременецького РЦДТ.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (11.10.2019)
Переглядів: 29
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: