Головна » Новини » РМК

УКРАЇНА - ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ !
    День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене згідно  указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року «задля утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».
    Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
    Упродовж 16-20 листопада 2020 року, у закладах загальної середньої освіти Кременецького району організовано та проведено: 
  • патріотичні години «Майдан – шлях до свободи», «Революція Гідності: ми пам’ятаємо», «Герої нашого часу», «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»; уроки української звитяги, мужності «Зима, що нас змінила…», «Майдан гідних»;
  • усні журнали «З Україною в серці», «День Гідності та Свободи»;
  • інформаційні експрес-хвилини «Герої в пам’яті навіки», «Україна – країна нескорених!»;
  • флешмоби «Українці - нація гордих і вільних людей», «Гідність - це те, що у наших серцях»,  «Селфі з прапором»;
  • випуск стінгазет «День Гідності та Свободи – крок у Європу»;
  • у бібліотеках, музеях виставки  «Хто вмирає в боротьбі – у серцях живе повіки!».
    Усі матеріали поміщено на веб-сайтах ЗЗСО району та у спільності «Кременецький районний учнівський парламент» мережі Facebook (https://www.facebook.com/groups/715865361922761).
    Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані у 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Давайте зберігати і оберігати цей скарб! А наша сильна і демократична Україна буде берегти і захищати нас.
    Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (23.11.2020)
Переглядів: 32
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: