Головна » Новини » РМК

Україна – територія Гідності й Свободи

 

…Вони не стріли юної весни,
Під стягом волі золотоблакитним
Ішли сміливо лицарі-сини
За Україну-неньку непохитно…

 

 

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи - у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
   
Задля утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання.
  Упродовж тижня, у закладах загальної середньої освіти Кременецького району організовано та проведено заходи з відзначення даної дати.
  
У цей день, у Кременецькому ліцеї імені Уласа Самчука, відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки на вшанування пам'яті випускника закладу освіти Дмитра Лабуткіна, який загинув, захищаючи рідну землю!
  
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну! 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (22.11.2018)
Переглядів: 110
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: