Головна » Новини » РМК

ВАШ УСПІХ – ЦЕ УСПІХ УКРАЇНИ!

 «Не сумніваючись у ваших талантах, я хочу побажати вам одне:

 щоб ви ніколи не втрачали натхнення, наполегливості й терплячості,

 потрібних для великої праці.

І це приведе до успіху. А ваш успіх – це успіх України!».

Лілія Гриневич

Президентська стипендія – це щомісячна заохочувальна виплата студентам вищих навчальних закладів, учням і аспірантам за відмінну успішність і прекрасні результати наукової та навчальної діяльності.

У 2018-2019 н. р. стипендії Президента України за свої інтелектуальні досягнення отримуватимуть двісті сімдесят школярів і студентів-першокурсників. Причому, як зауважила Лілія Гриневич, тридцять п’ять з них здобули цю нагороду вдруге, а восьмеро – втретє!
  На Тернопільщині  цьогоріч є десятеро стипендіатів Президента України, які отримали цей додатковий стимул для навчання, завдяки своїм успіхам і зусиллям.
  21 грудня 2018 року в Тернопільській обласній державній адміністрації керівник області Степан Барна привітав окремих учнів – переможців всеукраїнських олімпіад і вручив їм дипломи лауреата стипендії Президента України.
 «Знаю, що політика держави у ставленні до вас буде прихильною, а стипендії стануть додатковою мотивацією продовжувати і покращувати знання. Дякую вчителям, бо в першу чергу це їхня особиста заслуга, і дякую вашим батькам за те, що піклуються і підтримують вас», – звернувся Степан Барна до обдарованих учнів.
  
Від присутнього на зустрічі начальника Подільського регіонального управління АТ «Укрсиббанк» Віктора Косачевича банківську картку на отримання стипендії Президента України отримала   Кудасюк Марія – учениця 10 класу Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
  Щиро вітаємо  ученицю та її мудрого наставника, учителя історії,  Кузь Тетяну Георгіївну з державним визнанням та зичимо нових вагомих наукових здобутків!


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (26.12.2018)
Переглядів: 122
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: