Головна » Новини » РМК

Відбулася нарада керівників закладів освіти району

   18 вересня  2019 року у приміщенні районного центру дитячої творчості відбулася  нарада керівників закладів освіти району, в якій взяли участь працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, керівники   закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти Кременецького району, Почаївської та Лопушненської ОТГ.
  Діана Мельник, директор Кременецького інклюзивно-ресурсного центру інформувала присутніх про роботу інклюзивно-ресурсного центру як партнера у комплексному процесі забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами. Детально зупинилася на питаннях планування роботи,  складання індивідуальних програм розвитку дітей з особливими освітніми потребами згідно нормативно-правової бази,  різнопланових аспектах проведення корекційно-розвиткових занять, взаємодії навчального закладу із фахівцями центру.
  Вікторія Симонович, заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії,  привернула увагу керівників закладів освіти району до вимог щодо своєчасного подання документації в централізовану бухгалтерію.
   Людмила Боровик, інженер з охорони праці, виступила із питанням «Про виникнення пожеж в закладах освіти: основні причини та заходи з їх попередження».
   Із питанням «Про організацію та проведення мобілізаційних робіт в закладах освіти Кременецького району» виступила Надія Нікітович, головний спеціаліст відділу освіти. Виступаюча  ознайомила із нормативно-правовою базою з даного питання, визначила головні напрямки роботи.

У нараді взяли участь:

  Людмила Слободянюк, начальник відділу державного нагляду за дотриманням законодавства Кременецького районного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, яка проаналізували підсумки моніторингових досліджень закладів освіти району у 2019 році з питань дотримання санітарних норм, проведення комплексних планових перевірок у 2020 році.
   Марія Єпішова,
завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Кременецького ММРВ ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України»
 -про гігієнічні навчання працівників закладів загальної середньої освіти.
    У різному виступили також  з різноманітних організаційних питань Надія Нікітович, головний спеціаліст відділу освіти – про подачу звітів та списків учителів; Лілія Ляшук, завідувач РМК – про зміни у питаннях підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році; методисти Ольга Ліснічук, Світлана Шегера. 

Савіцька Л.В., начальник відділу освіти, узагальнила підсумки наради та окреслила першочергові завдання, пов'язані  із функціонуванням закладів освіти району та  організацією освітнього процесу.

Нарада пройшла конструктивно, в атмосфері  плідної співпраці та взаєморозуміння всіх учасників.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (18.09.2019)
Переглядів: 39
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: