Головна » Новини » РМК

Відбулася нарада керівників закладів освіти району

20 листопада  2019 року у приміщенні районного центру дитячої творчості відбулася нарада керівників закладів освіти району, в якій взяли участь працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, керівники   закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти Кременецького району.

На нараді  розглядалися  питання:

  • «Про організацію роботи з безпечності харчування в закладах освіти району».  Андрій Заєць, начальник Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області детально, у формі презентації, розкрив шляхи та особливості  впровадження в закладах освіти системи НАССР задля створення умов для безпечності харчування учнів. Виступили: Надія Нікітович, головний спеціаліст відділу освіти, яка зауважила, що відділом освіти райдержадміністрації розроблено відповідні заходи щодо створення умов безпечності харчування школярів, забезпечення якості продуктів, які постачаються в заклади освіти та навчання працівників харчоблоків, а також наголосила керівникам про їх персональну  відповідальність за організацію якісної роботи харчоблоків.  Людмила Слободенюк, начальник відділу державного нагляду за дотриманням законодавства Кременецького районного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, привернула увагу присутніх до актуальності питання харчування учнів, здійснення перевірок та моніторингу організації харчування в закладах освіти.
  • «Про результати ЗНО – 2019 та підготовка до ЗНО 2020 року» - виступила Лілія Ляшук, завідувачка РМК, яка у формі презентації детально ознайомила учасників наради із особливостями проведення ЗНО у 2020 році, вимогами щодо підготовки учнів до участі у ЗНО, а також зробила порівняльний аналіз підсумків  ЗНО – 2019 та рейтингу закладів освіти району у порівняні із областю та  Україною.
  • «Про організацію правовиховної роботи з учнями в закладах освіти району» . Людмила Ленчук, методист РМК, ознайомила присутніх із головними напрямками правовиховної роботи в закладах освіти  району, привернула увагу до нормативно-правової бази, а також інформувала про заходи, що здійснюються в рамках місячника правових знань, який розпочався  01 листопада 2019 року.
  • «Про виконання Плану заходів щодо розвитку психологічної служби Кременецького району до 2020 року». Про хід виконання Плану заходів   звітувала Тетяна Систалюк,  методист  РМК. Привернула увагу до ролі та значення психологічної служби, форм та методів організації методичної роботи з практичними психологами та соціальними педагогами, керівниками закладів освіти  в умовах реалізації Концепції НУШ.
  • У різному виступили: Михайло Бончик, керуючий Кременецьким відділенням Альфабанку,  Людмила Шевчук, головний спеціаліст відділу освіти адміністрації, Раїса Лисик, методист РМК.

 Надія Нікітович, в.о. обов'язки начальника відділу освіти адміністрації, узагальнила підсумки наради, визначила першочергові завдання, що стоять перед керівниками та вручила нагороди керівникам за перемогу учнів у різноманітних обласних конкурсах і змаганнях.

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (21.11.2019)
Переглядів: 79
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: