Головна » Новини » РМК

ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН-НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ
    16 вересня 2020 року відбулася онлайн-нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти  Кременецького району.
    У ході наради обговорювалися питання:
  1. Про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти – виступив Сергій Трубіцин, завідувач Кременецького міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України». Зупинився на основних аспектах нормативно-правової бази з питань дотримання протиепідемічних заходів, коротко охарактеризував ситуацію в районі та області. Закликав керівників забезпечити чітке виконання рекомендацій МОН та МОЗ України задля недопущення поширення інфекції серед учнів та працівників  закладів освіти.
  2. Про стан запровадження процедур, заснованих на принципах системи аналізу  небезпечних факторів та контролю у критичних точках у закладах освіти Кременецького району – інформувала Валентина Кравчук, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кременецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Інформувала учасників онлайн-наради про особливості запровадження системи НАССР, наголосила на необхідності посилення відповідальності за безпечність харчових продуктів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічних заходів у  роботі харчоблоків в умовах поширення епідемії корона вірусу (Covid-19).
  3. Про організацію роботи закладів загальної середньої освіти району у 2020-2021 н.р. -  виступила Надія Нікітович, в.о. начальника відділу освіти адміністрації.  Акцентувала увагу на листі управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 06.08.2020 року № 03-15/1882-99 «Про організацію роботи закладів загальної середньої освіти  у 2020/2021 навчальному році»  та Постанови Головного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19)». Зобов’язала керівників ще раз детально опрацювати ці нормативно-правові акти, довести їх до відома всіх учасників освітнього процесу та забезпечити неухильне дотримання рекомендацій МОН України  щодо організації роботи у 2020/2021 н. р. з урахуванням вимог карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів у зв’язку із поширенням епідемії корона вірусу (Covid-19).
  4. Про дотримання виконавської дисципліни керівниками закладів загальної середньої освіти району - Надія Нікітович, в.о. начальника відділу освіти адміністрації наголосила, що відповідно до сучасної законодавчої бази в галузі освіти керівники несуть персональну відповідальність за якісний  рівень організації навчального процесу, за безпеку учнів та колективу в умовах епідемії Covid-19. Закликала керівників закладів освіти чітко дотримуватися нормативно-правової бази та виконавської дисципліни, постійно здійснювати  моніторинг відвідування учнями занять, причини відсутності та оперативно інформувати відділ освіти.
  5. Про заходи до Дня працівників освіти - Надія Нікітович, в.о. начальника відділу освіти адміністрації інформувала керівників закладів освіти про організаційні заходи відділу освіти до Дня працівників освіти
    У ході онлайн-наради відбулося конструктивне спілкування її учасників.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (17.09.2020)
Переглядів: 33
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: