Головна » Новини » РМК

Відбувся І тур конкурсу «Учитель року -2019» у номінації «Географія»

                                                                                           

                                                                                                                             Лише творчий вчитель може бути

                                                                                                                            джерелом успіху своїх вихованців

                                                   В. Сухомлинський

 

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 р. № 370), наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 № 603 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»  05-06 грудня 2018 року проходив І(зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Географія».
   
Мета  Конкурсу  - виявлення та підтримка творчої праці талановитих вчителів, підвищення їх професійної майстерності та престижності професії вчителя в суспільстві, популяризації педагогічних здобутків. Участь взяли  3 учителів з навчальних закладів Кременецького району  та 2 учителів – з міста Кременець. Конкурс проходив на базі Кременецького ліцею ім. У. Самчука.
   
Кременецький район гідно представили молоді учителі географії -  Крохмалюк Марія Василівна (Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст.), Лісовик Лідія Миколаївна (НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ») та Бобрик Людмила Павлівна (НВК «Гаївська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ»), які стали лауреатами конкурсу.
   
Учасникам були запропоновані такі конкурсні випробування: «Дослідження», «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності» та «Урок». Усі  конкурсанти успішно справилися із поставленими  завданнями, продемонстрували високий теоретичний та методичний рівень підготовки, глибокі знання предмета,  творчість та оригінальність при  проведенні уроку.
   
Оргкомітетом  конкурсу було забезпечено  належні умови для роботи учасників та  журі конкурсу.  Члени журі об'єктивно оцінили методичну компетентність конкурсантів, вміння реалізувати наскрізні змістові лінії з предмета, застосувати методи, форми, способи, прийоми роботи, які спрямовані на формування ключових та предметних компетентностей в умовах Нової української школи і визначилися з переможцем.
  06 грудня 18 року в урочистій обстановці, у світлиці Уласа Самчука,   відбулося закриття конкурсу та нагородження учасників. Переможців і лауреатів вітали Шевчук Л.В., головний спеціаліст відділу освіти  Кременецької РДА,  Матвіюк М.М., заступник Кременецького міського голови, Ляшук Л.І., голова оргкомітету конкурсу, завідувач РМК,  Якимович Л.С., голова журі, керівники навчальних закладів. Чечуріна Л.І., голова районної профспілки працівників освіти, вручила учасникам конкурсу цінні подарунки.
   
Організатори конкурсу подякували учасникам за сміливість, активну життєву позицію, відданість своїй справі та висловили сподівання, що вони гідно нестимуть високе звання педагога, не зупинятимуться на досягнутому і зроблять вагомий внесок у розбудову Нової української школи, підготовку підростаючого покоління до життя.
 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (11.12.2018)
Переглядів: 126
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: