Головна » Новини » РМК

ВІТАЄМО НОВООБРАНУ ГОЛОВУ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РУПУ !
   Учнівське самоврядування у сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 
   З 18 до 22 вересня 2020 року, у спільноті Facebook «Кременецький районний учнівський парламент, відбулися он-лайн-вибори голови Кременецького районного учнівського парламенту. Свої передвиборчі програми  подали три кандидати – Чоповська Яна, учениця 8 класу Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Олександра Капіноса, Романюк Вікторія, учениця 9 класу Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Романюк Соломія, учениця 10 класу НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».
   Вибори пройшли активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування головою Кременецького районного учнівського парламенту більшістю голосів було обрано Чоповську Яну, ученицю 8 класу Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Олександра Капіноса.
   Вітаємо новообрану голову з перемогою, бажаємо їй впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя кожного закладу загальної середньої освіти Кременецького району.

                    
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (22.09.2020)
Переглядів: 392
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: