Головна » Новини » РМК

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

    Підведено підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який відбувся 24 листопада 2019 року у приміщенні Волинського ліцею імені Нестора Літописця.
   Цього року в олімпіаді взяли участь 75 учні 8-11 класів  закладів загальної середньої освіти Кременецького району, Почаївської та Лопушненської ОТГ.
  Оргкомітет та журі ІІ етапу  забезпечили учасникам олімпіади рівні можливості для  виконання завдань та об'єктивність перевірки робіт. Дирекція Волинського ліцею імені Нестора Літописця створила комфортні умови для всіх учасників олімпіади.
   Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії свідчать про належний рівень знань учасників змагань. Більшість учнів успішно справилась із завданнями, виявили глибоке розуміння історичних процесів, продемонстрували вміння творчо застосовувати набуті знання, оперувати термінами та поняттями, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку. Все це свідчить про систематичну, цілеспрямовану роботу педагогічних колективів закладів освіти, окремих учителів історії з обдарованими дітьми.

   Переможці довели, що вони є не тільки одними з найкращих, але й те, що в чесній боротьбі можна розкрити усі грані свого таланту.

   За рішенням журі та оргкомітету ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії переможцями стали:
 
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (29.11.2019)
Переглядів: 194
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: