Головна » Новини » Відділ освіти

Освітянська гордість Кременеччини !

    04 жовтня 2019 року у м. Тернополі, концерт-холі ТРЦ «Подоляни» відбулися урочистості з нагоди  Дня працівників освіти. Для кращих представників педагогічної ниви з усієї області організували святкову програму. А тих, хто має значні досягнення, нагородили.
  
На урочистостях, у супроводі Савіцької Людмили Василівни, начальника відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації, освітян Кременеччини представляла делегація із 4 педагогів, зокрема – Олексюк Ірина Василівна, учитель початкових класів ОЗ Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України; Кузь Тетяна Георгіївна, учитель історії Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стрижак Світлана Анатоліївна, учитель біології та екології Волинського ліцею імені Нестора Літописця та Шевчук Тетяна Дем‘янівна, директор Кременецького РЦДТ нагороджені грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації,  обласної ради,  грошовою винагородою за високі досягнення, вагомий внесок у розвиток освіти Тернопільської області та з нагоди святкування Дня працівників освіти.  
   
 «Педагог – це людина, яка повинна сіяти добро і виховувати найкраще у дітях. Я вірю у те, що реформа освіти і Нова українська школа принесуть позитивні зміни і дозволять нам виховати неймовірно хороших і успішних людей в майбутньому. Але найголовніше – вони допоможуть виховати справжніх українців», - наголосила начальник управління освіти Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.

Вітаємо  найкращих педагогів району ! Зичимо нових звершень та перемог!

Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (07.10.2019)
Переглядів: 196
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: