Головна » Новини » Відділ освіти

ПОЧАТОК НОВОЇ ПОДОРОЖІ В «КРАЇНУ ЗНАНЬ»
  «Хороший учитель — хороший учень» — цей вислів актуальний в усі часи! Вчителі не тільки дають нам знання, а й формують нашу особистість і уяву, щоб допомогти нам побудувати краще майбутнє. Яких би висот не досягла людина, шлях до них починається зі школи.
  Всі ми зберігаємо яскраві спогади про шкільних друзів, мудрих вчителів і цікаві предмети. 1 вересня — особливе свято не тільки для школярів, але і для їх батьків та вчителів. Воно повертає нас в дитинство.    Це початок нової подорожі в «країну знань». У цей день панує святкова і хвилююча атмосфера, адже з 1 вересня починається дорога в захоплюючий світ знань.
  У всіх закладах освіти Кременецького району, першого вересня стартував новий 2020-2021 навчальний рік.
  З кожним роком в освітніх установах Кременеччини впроваджується безліч інноваційних програм, наші школярі перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.
  Цьогоріч, традиційно, навчання розпочалося  класними  виховними  годинами; рекомендована тематика першого уроку : «Україна - це ми» (1-4 класи), «Алфавіт добрих справ» (5-8 класи), «Ціннісні орієнтири свідомого українця» (9-11класи).
  Україна  завжди відрізнялася високим інтелектуальним потенціалом. Віримо, що всі разом ми збережемо і примножимо його. У цей світлий день  бажаємо всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Зі святом 1-го вересня!

Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (01.09.2020)
Переглядів: 36
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: