Головна » Новини » Відділ освіти

РОЗШИРЕНА КОЛЕГІЯ-ОНЛАЙН ВІДДІЛУ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
   26  серпня 2020  року  відбулася розширена колегія-онлайн відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації. У заході взяли участь -  Василь Ясіновський, голова Кременецької райдержадміністрації, Василь Хортик, заступник голови Кременецької райдержадміністрації,   Надія Нікітович, в.о. начальника відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації, Лілія Чечуріна, голова РО профспілки працівників освіти і науки, Лілія Ляшук, завідувач Кременецьким районним методичним кабінетом,  Людмила Фрадинська, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області,  директори   закладів  загальної середньої освіти, Кременецького РЦДТ  Кременецького району.
   Василь Ясіновський, голова Кременецької РДА, подякував керівникам  закладів загальної середньої освіти за належну підготовку шкіл до нового навчального року та надання учнівській молоді  послуг якісної освіти. Наголосив на тому, що є багато проблем, але влада підтримує заклади освіти і буде намагатися допомагати їх вирішувати. Дав відповіді на запитання директорів з питань розвитку освітньої галузі в районі.
  Надія Нікітович, начальник відділу освіти Кременецької райдержадміністрації, голова колегії, акцентувала увагу на організації роботи закладів загальної середньої освіти району під час навчального процесу в умовах COVID-19.
Лілія Ляшук, завідувач Кременецьким районним методичним кабінетом, подякувала за організацію дистанційного навчання; наголосила на тому, що наразі методисти РМК проводять онлайн-наради з питань початку нового 2020-2021 навчального року.
   Лілія Чечуріна, голова РО профспілки працівників освіти і науки, подякувала керівникам закладів освіти за створені належні та безпечні умови праці; підняла питання проходження медичних оглядів  працівниками закладів освіти  району. Привітала з прийдешнім  Днем знань.
Людмила Фрадинська, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременецького  району, розкрила актуальне питання «Про протиепідеміологічні заходи у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
   Підбиваючи підсумки, Надія Нікітович привітала усіх із початком навчального року,  бажаючи здоров’я та виключно успішних та результативних  кроків на шляху творення нової України для себе і майбутніх поколінь.Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (26.08.2020)
Переглядів: 45
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: