Головна » Новини » Відділ освіти

Щиро вітаю всіх зі Святом останнього дзвоника!
Щиро вітаю всіх зі Святом останнього дзвоника!
Шановні вчителі, дорогі учні та батьки!
    Цього дня, як завжди, в школах мав прозвучати останній дзвоник. І хоча карантин вніс суттєві обмеження у звичний шкільний розпорядок та позбавив довгоочікуваного свята, завдяки натхненню та оптимізму наших випускників прекрасна традиція не перервалася.
    Усміхнені обличчя, зворушливі присвяти і щирі слова подяки вчителям, зізнання у любові рідній школі й напутнє слово педагогів наповнили соцмережі та Youtube.
    Таким тематичним флешмобом наші випускники прощаються зі шкільною порою.
Попереду дорога у доросле життя. Бажаю, щоб ви йшли нею впевнено і сміливо! Ґартуйте волю і дух. Вірте у свої сили, а отримані знання хай стануть запорукою успіху.
    Дякую вчителям, які виплекали нове юне покоління, вклавши в нього свій талант, мудрість і любов! Дякую за невтомну самовіддану працю на освітянській ниві, за постійний творчий пошук, за мудрість і терпіння, турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю гарних і талановитих учнів, нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
   Також хочу від усього серця подякувати батькам, які віддають часточку себе своїм синам і донькам, аби вони виросли достойними людьми.
  Цей навчальний рік став безпрецедентним випробуванням на міцність і професіоналізм, і наші педагоги, учні та батьки гідно прийняли цей виклик.
    Бажаю всім щастя, здоров’я, земних благ, миру, спокою, світлої долі та божого благословення на життєвих шляхах!
Зі святом!
Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (31.05.2020)
Переглядів: 62
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: