Головна » Новини » Відділ освіти

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Кременецького району

          24 жовтня 2018 року в приміщенні Кременецького районного центру дитячої творчості відбулася нарада керівників  закладів загальної середньої освіти району, у якій взяли участь: Козубський В.П., голова Кременецької райдержадміністрації, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники закладів загальної середньої  та дошкільної освіти, РЦДТ.
          На нараді розглядалися питання:
1. Аналіз стану фінансово-господарської діяльності відділу освіти за 9 місяців 2018 року (Бочковська І.І., головний бухгалтер ц/б).
2. Про хід підготовки атестації педагогічних працівників району (Лапка Л.П., методист РМК).
3. Моніторинг організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах освіти району (Слив'юк А.Д., методист РМК).
          Козубський В.П., голова Кременецької райдержадміністрації у своєму виступі привернув увагу до питання  готовності закладів освіти до опалювального сезону, фінансування галузі, вручив представникам Млинівецької ЗОШ І-ІІ ступенів  технічні засоби та дидактичні матеріали для навчання першокласників  відповідно до вимог Нової української школи. Відбувся конструктивний діалог між головою райдержадміністрації та  керівниками навчальних закладів з найактуальніших питань діяльності освітньої галузі.
     У різному виступили: Єпішова М.М., завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Кременецького ММРВ ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» - про забезпечення санітарно-гігієнічних умов, температурні режими у навчальних закладах та про гігієнічні навчання; Крук Р.А., головний інспектор Кременецького РВ УДСНС – про організацію та дотримання заходів пожежної безпеки в закладах освіти району в осінньо-зимовий період, ознайомив із новинами нормативно- правової бази з цього питання.
          Мороз В.С., начальник відділу освіти узагальнив підсумки наради, акцентував увагу присутніх на невідкладних завданнях, що стоять перед закладами освіти. 

 Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (26.10.2018)
Переглядів: 173
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: