Головна » Новини » РМК

Заключні тренінгові навчання асистентів вчителів

   У рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  та з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО, які працюють з дітьми з особливими  освітніми потребами, протягом 02-04.12.2019 року на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця проведено заключні тренінгові навчання асистентів вчителів за програмою «Педагог в інклюзивному класі». Навчання проводили тренери  методисти обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ТОКІППО Мушій В.Г., Олексишин А.Б., Ткачук О.П., директора комунальної установи «Лановецький інклюзивно-ресурсний центр», Данилюк Ю.В.,асистента вчителя Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст. Всього навчанням охоплено 42 педагоги ЗЗСО м. Кременця, Кременецького, Лановецького та Шумського районів, Почаївської та Лопушненської ОТГ. За результатами навчання учасники отримали сертифікат державного зразка Тернопільського ОКІППО. Завдяки організованим тренінгам протягом жовтня-грудня підвищили кваліфікацію 70 педагогів.
   Відділ освіти Кременецької райдержадміністрації висловлює подяку адміністрації Волинського ліцею ім. Нестора Літописця ( директор Мишко В.І.) за сприяння  у проведенні ефективного навчання асистентів вчителів ЗЗСО.
   Про це та про особливості організації освітнього процесу для дітей  з ООП розглядалися під час тренінгових навчань асистентів педагогів.
   Як залучити батьків до освітнього процесу?
   Яку корекційну допомогу надати?
   Як якісно організувати психолого-педагогічний супровід?
   Як здійснювати адаптацію та модифікацію ІПР?
   Як забезпечити пристосування середовища для дітей з ООП?
    Головна мета розвитку української системи освіти – створити умови для саморозвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами.  Саме інклюзивна освіта, як система освітніх послуг, покликана забезпечити  сприятливі умови для навчання та підготовки до самостійного життя дітей з особливими потребами.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (05.12.2019)
Переглядів: 49
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: