Головна » Новини » РМК

Заняття районної школи зростання педагогічної майстерності вчителів історії

  11 січня 2019 року  у приміщенні РЦДТ  відбулося заняття районної школи зростання педагогічної майстерності вчителів історії,  яке проходило у формі семінару-практикуму з елементами педагогічного тренінгу. Розглядалося питання  формування педагогічної майстерності  педагога ХХІ століття.
  
Керівник школи Кузь Тетяна  привернула увагу присутніх  до проблеми ролі та місця педагога в умовах реалізації Концепції Нової української школи, окреслила складові його педагогічної майстерності. Виступаюча зауважила, що учитель Нової української школи  - носій суспільних й освітніх змін, активний учасник і провайдер реформ у системі освіти. Він повинен йти в ногу з часом, бути творчим, незалежним, конкурентоспроможним лідером, здатним забезпечити високу якість знань учнів, стимулювати їх самостійно здобувати знання упродовж всього життя.
 
 
Власним досвідом, практичними напрацюваннями та здобутками  з використання сучасних інноваційних технологій у роботі з учнями під час вивчення правознавства поділився Семенюк Борис Данилович – досвідчений педагог, учитель правознавства Кременецького ліцею ім. У. Самчука. Борис Данилович провів з молодими педагогами педагогічний тренінг по складанню та розв’язанню правових задач і ситуацій, організації позакласної роботи та роботи з обдарованими учнями.  
   
Жук Ганна Іванівна, слухач школи, директор Раславської ЗОШ І-ІІ ступенів, презентувала свій  досвід роботи  з  використанню сучасних форм та методів навчання учнів.
   
У процесі педагогічного практикуму,  що проходив у формі «Кола ідей», молоді педагоги  обговорювали питання щодо ролі та значення самоосвіти у формуванні професійної майстерності учителя, ділилися своїми ідеями та знахідками у роботі.   Керівник школи Тетяна Кузь  запропонувала поповнити  скарбнички самоосвіти  вчителям-історикам, поділившись дидактичними матеріалами. Вона зауважила, що лише висококваліфікований учитель, який досконало володіє сучасними методиками навчання зможе підготувати випускника ХХІ століття – всебічно розвинуту особистість, інноватора, патріота України.
  
Комфортні умови для проведення заняття ШЗПМП створили директор РЦДТ Шевчук Тетяна Демянівна та її колектив,  за що молоді педагоги висловили їм щиру вдячність. 
  
Продовженням семінару-практикуму була краєзнавча екскурсія до музею історії Кременецького медичного  училища ім. Арсена Річинського. Завідувач музею, викладач суспільних дисциплін Гетьман Наталія Богданівна  та її вихованці, студентки ІІ курсу Іщук Варвара й Віннічук  Богданна провели цікаву  екскурсію, детально ознайомили із експозицією «Життя та діяльність Арсена Річинського», де   присутні  побачити на власні очі оригінали видань автора, зокрема збірки  колядок А. Річинського.  Окрім цього, Наталія Богданівна поділилася з молодими колегами досвідом організації та  проведення  краєзнавчої пошукової роботи із студентами та створення музею навчального закладу. 
 
Учасники школи зростання педагогічної майстерності молодого педагога подякували господарям навчального закладу за змістовні та пізнавальні  години спілкування, зауважили, що результативний досвід краєзнавчо-пошукової роботи з учнями та  створення музею навчального закладу обов’язково  використають у своїй подальшій педагогічній діяльності










.




 

 

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (14.01.2019)
Переглядів: 425
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: