Головна » Новини » РМК

ЗЛІТ ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ ПРИРОДИ

   На базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся зліт юних дослідників природи. Мета заходу -  залучення учнівської молоді до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання природних ресурсів, осучаснення змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності еколого-натуралістичного спрямування, екологічного виховання учнівської молоді. Програма зльоту передбачала захист науково-дослідницьких робіт з питань охорони довкілля, бережного ставлення до рослинного й тваринного світу, раціонального використання природних ресурсів в енергетиці. Кременецький район представляла команда у складі  гуртківців ОНЗ Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів. Керівник -  учитель біології Новосільна Олена Віталіївна.

За підсумками роботи журі кращими визнано і  наших  учасників  та нагороджено дипломами :

  •  ІІ ступеня -  отримала учениця 6-Б класу Юстина Швець

(науково-дослідницька робота «Дослідження популяції зозулинця плямистого»);

-  ІІІ ступеня- отримала учениця 8 класу Наталія Волощук (науково-дослідницька робота «Дослідження  пристосувань кажана звичайного до життя в природі»); 

  • ІІІ ступеня -  отримала учениця 10 класу Юлія Поліщук        (науково-дослідницька робота  «Дослідження пристосувань їжака звичайного до життя в природі»).

Дипломом за участь у зльоті з роботою «Дослідження пристосувань черепахи болотяної до життя в природі» нагороджена   учениця 9 класу Ангеліна Колесник.

      Досягнення та успіхи юних дослідників – це результат копіткої праці. Вітаємо переможців  та їх наставника і бажаємо подальших успіхів!

Учениця 10 класу ОНЗ Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст. Юлія Поліщук та учитель біології  Олена   Новосільна

Учениця 6-Б класу ОНЗ Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст. Юстина Швець та учитель біології Олена Новосільна
Учениця 8 класу ОНЗ Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Волощук та учитель Олена Новосільна
Учениця 9 класу ОНЗ Білокриницька ЗОШ  І-ІІІ ст. Ангеліна Колесник та учитель  Олена Новосільна

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (06.11.2019)
Переглядів: 79
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: