Головна » Новини » РМК

Зустріч однодумців

03 березня 2015 року Плосківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів гостинно відкрила двері перед учасниками районного семінару вчителів української мови та літератури. «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання на уроках української мови та літератури» -  тема, яка стала головною для обговорення.

Роботу семінару очолила методист відділу освіти Кременецької РДА Петрук Г.М.  Вона поінформувала учасників про основні питання, що розглядатимуться в ході засідання. Також Галина Михайлівна наголосила на необхідності підвищення рівня викладання української мови та літератури, ознайомила з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо проведення ДПА.

Перед учасниками семінару виступив директор школи Вербицький А.Г. Він коротко розповів про роботу педагогічного колективу, використання інноваційних методів учителями на уроках.

Учитель української мови та літератури Скальська С.І., використовуючи мультимедійну презентацію, поділилася з колегами досвідом роботи, акцентувала їхню увагу на тому, що вчитель сам повинен бути творчим.

Усі присутні переглянули фрагменти відеоуроку РЗМ на тему: «Особливості опису зовнішності людини. Усний твір-опис зовнішності людини за картиною».

Завершальним акордом зустрічі стало свято-змагання «У мові – чари барвінкові». До уваги глядачів були запропоновані конкурси, в яких за право перемогти змагалися команди «Козаки» та «Здоровенькі були», виявляючи вміння розшифровувати ребуси, редагувати речення, підбирати українські відповідники до слів іншомовного походження, відгадувати мовні загадки – жарти. У перерві  між етапами  конкурсу  звучали пісні у виконанні школярів та вчительського тріо «Калинонька». Усмішки на обличчях викликала гумореска у виконанні Стасюка А., учня 8 класу. Та найбільше аплодисментів пролунало на адресу  Проні Прокопівни та Голохвастова (учні 9 класу Ясінська А., Матлюк Т.).

Підвівши підсумки роботи, вчителі – філологи в черговий раз переконалися в мудрості народного прислів’я  «Хто багато робить, той багато знає!»

  

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (23.03.2015)
Переглядів: 278
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: