Головна » Новини » РМК

У категорії матеріалів: 670
Показано матеріалів: 501-510
Сторінки: « 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 66 67 »

Сортувати за: Дате · Названию · Комментариям · Просмотрам
09 грудня 2016 року, за підсумками проведення  районного та обласного етапів  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»), рій «Отамани» Кременецького ліцею ім. У.Самчука  брав участь   в обласному  звіті-естафеті  пошукових матеріалів  серед учнівської молоді, який відбувся на базі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 24.
 Офіційне відкриття звіту-естафети відбулося за участю   заступника  голови Тернопільської обласної ради Любомира Крупи. Упродовж п’яти годин учасники висловлювали патріотичні гасла, професійно демонстрували козацькі двобої, виконували українські танці та пісні, інсценізували в драматургічному стилі боротьбу українського народу за незалежність та прагнення до волі.
РМК | Переглядів: 276 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 15.12.2016 | Коментарі (0)

30 листопада 2016 року на базі Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання «школи молодого психолога і соціального педагога» на тему «Психологічний супровід учнів 5-их класів. Проективні методики в роботі з дезадаптованими дітьми». Під час засідання молоді фахівці познайомилися з досвідом роботи практичного психолога Білокриницької школи Колесник Інною Миколаївною з проведення моніторингового дослідження з вивчення адаптації учнів до середньої ланки освіти, планування, організації та методикою проведення психолого-педагогічного консиліуму з адаптації учнів 5 - их класів до нових умов навчання.
РМК | Переглядів: 547 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

30 листопада   2016 року у приміщенні Кременецького   РЦДТ відбувся районний семінар-практикум педагогів-організаторів навчальних закладів Кременецького району на тему: «Педагогічні  засади організації дозвілля учнів засобами  української народної педагогіки».
Семінар розпочався із огляду присутніми виставки   виробів учнів «З бабусиної скрині», яку підготували педагогічний та учнівський колективи  Млинівецької  ЗОШ І-ІІ ступенів.
Детальніше із навчальним  закладом, віртуально, ознайомив Чернецький Микола Миколайович, директор Млинівецької  ЗОШ І-ІІ ступенів, ознайомивши присутніх із традиціями та звичаями рідного краю.
РМК | Переглядів: 378 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 01.12.2016 | Коментарі (0)

25 листопада 2016 року на базі Кременецької ЗОШ-інтернату відбувся районний семінар-практикум учителів історії та правознавства на тему: «Інноваційні педагогічні  технології та методи навчання як засіб модернізації сучасного уроку». У роботі взяли участь 26 педагогів із 37 загальноосвітніх шкіл району .
Презентував навчальний заклад як цілісне освітньо - розвивальне середовище директор В. І. Мишко. Він ознайомив  учасників семінару з особливостями організації навчально-виховного процесу,  вагомими здобутками педагогічного та учнівського колективів. Володимир Іванович зупинився також на актуальних питаннях вивчення історії та правознавства в школі в контексті сучасних викликів освіти.
З питанням «Модель вчителя в контексті інноваційного навчання» виступила методист РМК Лисик Р.К.
Савчук В.М., учитель історії Кременецької ЗОШ-інтернату, у формі мультимедійної презентації висвітлив проблему формування базових знань учнів шляхом використання опорних конспектів на уроках історії.
Цікавою та результативною була практична частина семінару, яка відбулася у форматі майстер-класу «Я роблю так..». Савчук В.М.  на конкретних прикладах показав, як можна поєднати на уроках традиційні та інноваційні підходи до навчання задля формування в учнів стійкого інтересу до вивчення предмета, забезпечення якості історичної освіти. Всі  учасники семінару взяли активну участь у роботі круглого столу  «Урок як основна форма організації навчального процесу в школі».
У різному обговорювалися також питання правової освіти школярів, організації позакласної  дослідницько- краєзнавчої діяльності тощо.
Семінар пройшов на високому організаційному та   методичному рівні. Вчителі історії   отримали  матеріали, які допоможуть  їм  в урочній та позакласній діяльності.
Для учасників семінару було проведено екскурсію навчальним закладом.
РМК | Переглядів: 363 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

У рамках Угоди про співробітництво між Луганською та Тернопільською областями за проектом  «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості», задля  професійного та культурного обміну, з 21 жовтня до 17 листопада  2016 року у Кременецькому  районі перебувала  Заіченко Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури  Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25.
РМК | Переглядів: 395 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)

                У районі  розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Відбулися  олімпіади з екології, правознавства, географії, хімії та  трудового  навчання. Вони пройшли на базі Кременецького ліцею імені У. Самчука та Кременецької ЗОШ –Інтернату І-ІІІ ступенів. У олімпіадах взяли участь 198 обдарованих учнів із загальноосвітніх навчальних закладів району. Через несприятливі погодні умови олімпіада з англійської мови перенесена, про час її проведення  буде повідомлено додатково.
РМК | Переглядів: 454 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 17.11.2016 | Коментарі (0)

         10 листопада 2016 року у приміщенні виставкової зали Кременецького краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт вихованців та керівників гуртків Кременецького районного центру дитячої творчості. Привітати обдаровану молодь та талановитих наставників прийшли керівники району, відділу освіти Кременецької РДА, представники Кременецької міської ради, керівники районного та міського відділів культури, директор Кременецької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., студенти та викладачі Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка, працівники Кременецького краєзнавчого музею. Виступаючі відзначали високий рівень виставлених робіт, висловили вдячність колективу центру дитячої творчості за жертовну працю по вихованню та розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.
РМК | Переглядів: 352 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Зміни, які переживає сьогодні освіта,  вже розпочалися. Цього навчального року навчання  у початковій школі відбувається  із врахуванням особливостей нового підходу щодо полегшення та розвантаження програм з усіх предметів. Вимоги стосуються також іноземної мови.  3 листопада 2016 року у Підлісецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови на тему «Методологія навчання іноземної мови у початковій школі. Нові підходи та прийоми». Заняття поєднало у собі теоретичну та практичну частини. Методист РМК Плахтина Т.С. ознайомила присутніх із моделлю викладання англійської мови та роллю учителя на уроці у початкових класах, методичними рекомендаціями та цікавими порадами. На семінарі було представлено ряд відео про методику викладання, що допоможуть впровадити зміни в початковій школі після оновлення програм та зробити процес навчання в 1-4 класах цікавішим, які є викладеними на сайті ЕdEra. Ці відеоматеріали для вчителів мають стати помічниками, які допоможуть впровадити зміни у життя.                        
РМК | Переглядів: 465 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 09.11.2016 | Коментарі (0)

30 жовтня 2016 року однинадцять лідерів учнівського самоврядування Кременецького району побували у гостях Кременецької райдержадміністрації.
Замість першого дня канікул, молоді «управлінці» цілий робочий день провели поряд із керівництвом району, щоб ближче познайомитися із його діяльністю.
Відповідно до плану адміністрації,  молодь  взяла участь у відеонараді голови Тернопільської ОДА Степана Барни;  нараді з керівниками організацій, установ бюджетної сфери району, органів місцевого самоврядування, начальниками відділів райдержадміністрації при голові РДА Ростиславі Сімчуку; у засіданні заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Онишкевича, з організації осіннього кубку Кременецької ліги КВК. 
РМК | Переглядів: 366 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 09.11.2016 | Коментарі (0)

 З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
 У 2017 році пробне ЗНО відбудеться:
- 01 квітня з української мови і літератури,
- 08 квітня з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької, російської мов).
Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський РЦОЯО.
Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.
Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде з 10 до 31 січня 2017 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо.
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua) та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http:// test.if.ua.).
 (За матеріалами сайту Івано-Франківського РЦОЯО).
РМК | Переглядів: 300 | Додав: Адміністратор_01 | Дата: 09.11.2016 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 481-490 491-500 501-510 511-520 521-530 ... 651-660 661-670